Opis inwestycji

Inwestycja Nowy Brynów to zupełnie nowa jakość na mapie Katowic. Nowoczesne osiedle składające się z dwóch etapów zaplanowano w południowo-zachodniej części miasta, nieopodal Katowickiego Parku Leśnego. Minimalistyczna architektura, proste bryły i stonowana kolorystyka sprawią, że inwestycja Nowy Brynów idealnie wkomponuje się w otoczenie i wtopi w istniejącą tkankę miejską, tworząc jednocześnie komfortowe i doskonale usytuowane miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców.

Nowy Brynów

Brynów to pełna zieleni, spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica – fantastyczne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku. To właśnie tutaj, przy ulicy Rzepakowej 4, w pobliżu parków i nowoczesnej infrastruktury, w ramach I etapu inwestycji powstaje jeden ośmiokondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano zarówno mniejsze, jak i bardzo przestronne lokale mieszkalne. 
W inwestycji zaprojektowano 350 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 32 do 115 mkw. Przestrzeń mieszkaniową powiększą balkony, tarasy oraz prywatne ogródki przylegające do mieszkań parterowych. W parterze budynku przewidziano lokale usługowe, na poziomie -1 zaplanowano garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie, a na zewnątrz obiektu powstaną naziemne miejsca postojowe. Wewnątrz budynku sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy.

Nowy Brynów II

W ramach II etapu inwestycji powstanie kolejny ośmiokondygnacyjny budynek – spójny architektonicznie z I etapem. Zaprojektowano w nim 142 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 36 do 98 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i dwu-, trzy- oraz czteropokojowe mieszkania. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz miejsca naziemne. W obiekcie powstanie również 70 komórek lokatorskich, które w szczególności sprawdzą się przy przechowywaniu rowerów bądź rzadziej używanych przedmiotów. Standardowo budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, a całe osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy mieszkaniec w ramach inwestycji będzie miał dostęp do części rekreacyjnej z ławeczkami, fontanną i ścieżką spacerową.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij